MEDEDELINGEN VAK HET BESTUUR. Afscheid van de lieer Pons Gleles Moesten wij U in de vorige aflevering melden, dat de Heer Pons Gieles het voorzitterschap van onze vereni ging tijdens de jaarvergadering van 14 maart 1974 neer legde, nu moeten we U berichten, dat hij per schrijven van 13 september 1.1. zijn bestuurszetel ter beschikking heeft gesteld en het lidmaatschap van onze vereniging heeft opgezegd. Plet is een vaker voorkomend verschijnsel, dat een orga nisatie verder moet, zonder de initiatiefnemer, zonder de man die haar gestalte gaf. Voor beiden, stichter én organisatie, is dit naast het zakelijk gegeven, ook een pijnlijk moment. Het is op dit moment, dat we Pons nogmaals uitdrukkelijk willen danken voor het feit, dat door zijn fantasie en daadkracht onze vereniging tot stand kwam en dat hij zo veel van zyn vrije tijd offerde voor haai* groei en bloei. Het zakelijk gegeven legt ons de plicht op dóór te gaan» Het Jaarboek, en wie het zal krijgen. Zoals de zaken er nu bijstaan, zal het Jaarboek eind december verschijnen» De redactiecommissie (drs. 0. Sta art, W.A. van Ilam, M. Venselaar en J. van de Watering,) is daa.rover beslist optimistisch. Minder optimistisch is onze penningmeester, de heer H.B. Ydo, ten aanzien van het lot, dat die leden gaat treffen, die hun contributie over 1974 nog niet hebben voldaan, (ƒ15,00 verplicht, ƒ20,00 gewenst.) Hij vreest, dat ze het Jaarboek niet toegezonden zullen krijgen, vóór ze aan hun verplichting hebben voldaan. Deze leden vinden in dit nummer een kleine circulaire, die het tot een spoedig betalen aanspoort; ze kunnen dit doen; per Algemene Bank Nederland op rekening nummer 52 50 45 244 of per postgiro 24 05 922, met vermelding; t.n.v. Penningmeester Geschiedkundige Kring Bergen op Zoom, (Dennenlaan 47, Hoogerheide.

De Waterschans | 1974 | | pagina 14