VAN DE PENNINGMEESTER. 4. Het kalenderjaar 1975 spoedt ten einde. Gelukkig hebben de meeste leden hun contributie tot en met 1975 betaald (een enkeling reeds voor 1976)} het heeft wel tijd en moeite gekost het zover te krij gen. Helaas zijn er nog enkele leden, die taal noch teken laten horen; het is echter nooit te laat een gemaakte fout te herstellen. Kennelijk is het niet iedereen duidelijk, dat de contributie voor een vereniging bedrijfskapitaal is, waarmede gewerkt moet kunnen worden. M.a.w. de Kring moet er over kunnen beschikken en dat kan alleen, als er door de leden betaald wordt, niet op het laatst van het jaar of desnoods een volgend jaar, maar in het begin van elk jaar. Bijzonder op prijs zal het daarom gesteld wor den, als alle leden v<5<5r 1 april van elk jaar het verschuldigde bedrag -voor 1976 nog ƒ20,00 maar tegen een hoger bedrag bestaat dezerzijds geen enkel be zwaar- betaald zullen hebben. Het niet meer weten of men "by" is, behoeft geen enkel bezwaar op te leveren; na ontvangst van Uw overmaking ontvangt U van mij be richt, indien die betaling niet voor 1976 geboekt kan worden. Als alle leden hieraan gevolg geven, zullen wij eindelijk eens precies weten, hoeveel leden we heb ben, want aan niet betalende leden hebben we alleen schade Betalingsmogelijkheden per Bank-overschrjiving: op rekening nr. 52.50.45.244 van de Algemene Bank Neder land te Bergen op Zoom ten name van de Geschiedkundige Kring van Stad en Land van Bergen op Zoom; per Giro-overschriiving; op postrekening nr. 24.05.922. ten name van Penningmeester Gesch. Kring Stad en Land van Bergen op Zoom. Dennenlaan 47» Hoogerheide. Vergroting van het "bedrijfskapitaal" van de Kring is tevens mogelijk door opvoering van het aantal (betalende) leden. In dit verband wordt U uitgenodigd deel te nemen aan een leden-werving. Het 1 november 1.1. verschenen boekwerk "STUDIES UIT BERGEN OP ZOOM" uitgegeven door de Geschiedkundige Kring van Stad en Land van Bergen op Zoom en verkrijgbaar bij de boekhan del in Bergen op Zoom voor 19,75 (leden hebben een exemplaar gratis ontvangen), mag -dunkt ons- U hierbij als aanbeveling van pas komen. Na 1 april van elk jaar kunt U een herinne ring van my verwachten, welke U met ƒ.1,00 kosten in rekening gebracht moet worden. Laat het daar liever niet op aan komen; het bespaart geld en mij extra werk. 5- De penningmeester: H.B. Ydo.

De Waterschans | 1975 | | pagina 3