VOOR HENRI OVERHOFE. Een zoon van Brabant en een kind van. Amsterdam, Vermaard Kasteelbewoner aan de Nieuwe Zijde, Roemruchte Krab, Carnavalist, Belijder van het goede leven, dat je gretig nam en steeds weer uitdroeg als een bont gebeuren, Bourgondisch fel, maar met een brede lach. Het jaar één carnaval en Henri maakt de kleuren en als het effe kan tot aan de jongste dagJ Reeds nu al zeventig? Niet te gelovenl Niet even in de pas na al dat jarenlang gedraaf? En "Justus" dan? is vast de wedervraag Stug doorgaan HenriI Met de hulp van boven en hier beneden met een goed gevulde maag, haal je de honderd vast - alaaf - alaafi de bewoners van de advertentie-afdeling van het Weekblad "De Tijd" 9. Van de Penningmeester. Het is mij een genoegen, te kunnen mededelen, dat op een 10-tal leden na, allen "bij" zijn met de contributie- betaling. Efokele leden hebben zelfs tweemaal de contri butie 1976 betaald. Zij zullen door mij hiervan in ken nis gesteld worden, aangazien ik niet- weet of het hier een vergissing betreft, danwel dat het bedoeld werd als een extra bijdrage, Voor wat betreft de contributie-betaling heb ik mij met de girodienst van de P.T.T. in verbinding gesteld, ten einde in de toekomst zo mogelijk gebruik te gaan maken van accept-giro-betaalkaarten. Helaas is het aantal le den van de Kring nog te gering, aangezien per 2 jaren 1.000 kaarten dienen te worden afgenomen. Aanschaffing der kaarten, alsmede verzending ervan -zou ons op teveel extra onkosten komen. Voorlopig zullen we het dus maar op de oude wijze blijven doen. Als IJ in de loop van het eerste kwartaal van 1977 Uw contributie overmaakt op onze bank- of girorekening, voorkomt U daarmede voor ons, maar ook voor Uzelf", extra kosten, immers, nè 1 april 1977 kunt van my een "herinnerings-briefver wachten, die op ƒ1,00 extra-kosten komt. Betaling 'kan plaats hebben door overschrijving van Uw rekening op onze rekening by5 de Algemene Bank Nederland te Bergen op Zoom. rekeningnummer: 52.50.45.244, de Postchegue- en Girodienst, ten name van Penn. Ge™ schiedk. Kring Bergen op Soos te Haogerhelda, nr. 2405922. rvirlTkTh-.. mo-s vgr/r jok?* siac:he.kir

De Waterschans | 1977 | | pagina 5