w 10, hebben wjj echter gemeenddat er alsnog geen aanlei ding bestond, hiertoe over te gaan. Vanneer men 35 jaar lang met deze publicatie bazig is en dit finan cieel gezien ook kan doen, is er nog geen directe aanleiding em tot eastenwerkijag te kims& mot partners, die zich niet op zo'n lange staat van dienst kunnen beroepen". Tot zover het citaat. 23 April was voor de Stichting "In den Scherminc&el" en dus ook voor ons een gedenkwaardige dag: hun arche ologische collectie had een onderdak gevonden in de Gevangenpoort en werd die dag, voor het eerst, offi cieel getoond. Uw Bestuur gaf daarbij acte de presence. Vervolgens vergaderde Uw Bestuur in Mei, September en December met de Redactie-Commissie van -laten we het gemakshalve- zo noemen; ons jaarboek; het was er getui ge van. dat langzaam en moeizaam, en langzaam maar ze ker, de "Studies uit Bergen op Zoom II" gestalte krij gen. laten we nog even opzien naar de boom, dacht mis schien dat hy vo2.groe.id was, zijn volle wasdom was be reikt? Gelukkig niet; hij groeit; zijn kruin dijt uit. Of om, tot slot, zonder beeldspraak, onverbloemd tot U te spreken: vorig jaar deelden we op ongeveer dit tijdstip mee, dat onze vereniging 207 leden telde, nu kunnen we tot onze vreugde mededelen, dat het er iets meer dan 230 zijn. Alb. van Hyekevorsel. JAARVERSLAG VAN DE PENNINGMEESTER Het is mij een genoegen, wederom een minder somber ge luid te laten horen omtrent de financiën van de Kring, Het betalen der oontributie gaat nog wel enigszins stroef, maar de achterstand is aanzienlyk kleiner dan vorige jaren. Het aantal leden, dat t/m 1976 "bij" is, bedraagt 204 op dit moment. In 1976 werd nog 50,aan oontributie over 1974 en 280,aan contributie over 1975 geïnd. Ten aanzien van 1976 bedroeg dit 3*765»terwijl steeds enkele

De Waterschans | 1977 | | pagina 6