2. Gemeentelijke Subsidies. Van het Gemeentebestuur van Bergen op Zoom ontvingen we bericht, dat in de gemeenteraadsvergadering van 20 oktober 1978 de subsidie aan onze vereniging voor het jaar 1978 e.v. was vastgesteld op 2000,00. Het Gemeentebestuur van Woensdrecht liet ons weten, dat het per aldaar wonend lid, voor 1979, een bedrag van ongeveer twaalf gulden wilde bijdragen. Contributie 1979. Onze penningmeester zit (weer) danig in de zorgen en was (weer) wat uit z'n humeur. Hoe kunt U het raden? Inderdaad waren er (weer) leden, die hun contributie o over het nog lopende jaar niet hadden voldaan; maar wat hem (weer) irriteerde was, dat na een persoonlijk schrijven aan elk van deze leden, de reactie (weer) minimaal was. We vragen daarom, aan genoemde leden, ditmaal dringend, hun contributie over 1978 snel te voldoen. Inmiddels stromen de contributies over 1979» van op dit punt zeer attente leden, binnen. Zoals U weet, heeft de Algemene Jaarvergadering van 1978, deze contributie voor het komende jaar op mi- nimaal 25,gesteld. Als U deze nog niet voldaan heeft, of ze bij het begin van het nieuwe jaar wilt voldoen, ziehier (weer) de betalingsmogelijkheden - per Alg. Bank Nederl. rek. nr. 52 50 45 244 óf - per giro, t.n.v. Penningmeester Gesch. Kring B.o.Z. te Hoogerheide, nr. 24 05 922. Gidsen gevraagd voor de Stadswandeling van de V.V.V. Uw bestuur ontving een schrijven van de heer P. Sips, v 3. directeur van het Bureau voor Toerisme, Recreatie en Informatie, waarin hij ons vraagt, of er zich uit on ze vereniging mensen willen melden, die als rondlei der/ster willen fungeren bij de Stadswandeling, zoals die door de V.V.V. is georganiseerd. We bevelen genoemd schrijven -dat we in extenso hierbij opnemen- in üw aandacht en overweging aan. BUREAU VOOR TOERISME, RECREATIE EN INFORMATIE Hoogstraat 2 Tel. 01640 - 35660 Aan het Bestuur van de Geschied kundige Kring van Stad en Land van Bergen op Zoom. Bergen op Zoom, 29- 5-'78. Mijne Heren, Het is U zonder twijfel bekend, dat sedert lange tijd door Uw WV rondleidingen door onze stad worden ver zorgd; het gehele jaar gebeurt dit op aanvraag in groepsverband en daarbij is er voor individuelen in het hoogzeizoen elke dinsdagmiddag gelegenheid om zo'n historisch uitstapje (inclusief Markiezenhof) te ma ken. Boor de toenemende belangstelling voor deze tochten moesten vrij uitkyken naar lieden, die grote interesse en ook kennis hadden voor en van Bergen op Zoom en haar geschiedenis en die in voorkomende gevallen be langeloos rondleidingen voor hun rekening wilden ne men. Op het moment worden wij op beschreven wijze op voortreffelijke wijze bijgestaan door 2 dames en 3 heren. Omdat de belangstelling steeds toe blijft nemen, komen

De Waterschans | 1978 | | pagina 3