deel van de Esdoornstraat, niets. deel van de Vlierstraat, - kruising Gentiaanstraat met Vlierstraat, deel van de Griegstraat. niets. deel van de Sweelinkstraat, - deel van de Papaverstraat. Oranjenassaustraat, - deel Noord-Singel: 1 actus zuidelijk: Spui. 2 actus zuidelijk: hoek van het Spui met de Rijkebuurtstraat, - hoek Steenbergse- straat met de St. Antoniusstraat, - hoek Weverskat met de Minderbroederstraat. 3 actus zuidelijk: hoek Minderbroederstraat met de Klaverstraat, - top van het Ra velijn. 4 actus zuidelijk: kruising Lieve Vrouwestraat met de Londonstraat, - hoek Moere- grebstraat met het Beursplein, - Hofstraat, - St. Catharinaplein. 5 actus zuidelijk: een hoek in de Stoelematstraat. 6 actus zuidelijk: de hoek Lieve Vrouwestraat met de Potterstraat, - begin van de Geweldigerstraat, - Burg. van Groessenstraat. 7 actus zuidelijk: Geertruidaplein, - hoek Blauwehandstraat met de Engelse straat, - Korenmarkt. 8 actus zuidelijk: hoek Geertruidaplein met de Bouterhemstraat, - deel van de Mol straat, - kruising K. Parkstraat met de Zoom weg. 9 actus zuidelijk: begin van de Cromwielstraat. 10 actus zuidelijk: kruising Koepelstraat met de Koepeldwarsstraat, - deel van de Hooghuisstraat, - Grote Markt, - Kettingstraat, - zuidzijde van het Volkspark, - kruising van de Bredasestraat met de Wouwsestraat. 11 actus zuidelijk: hoek Boutershemstraat met Koepeldwarsstraat, - bocht in de Pot terstraat, - Grote Markt, - kruising Grote Markt met de Hoogstraat, - kruising Wil- liamstraat met de Arnoldus Asselbergstraat. 12 actus zuidelijk: hoek Penstraat met de Bosstraat, - hoek Blauwehandstraat met de Wouwsestraat. 13 actus zuidelijk: kruising Belvederestraat met de Koepelstraat, - het gedeelte op 13 meter hoogte tussen de Penstraat de Bosstraat en de Potterstraat, - kruising van de Korenbeursstraat met de Wouwsestraat. 14 actus zuidelijk: kruising Belvederestraat met de Bouterhemstraat, - hoek Keizer straat met de Hoogstraat, - kruising Stationstraat met de Bredasestraat. 15 actus zuidelijk: hoek Wassenaarstraat met de Stationsstraat, - weg door de Lage Meren. 16 actus zuidelijk: kruising Coehoornstraat met de Koepstraat, - deel van de weg door de Lage Meren. 17 actus zuidelijk: kruising Coehoornstraat met de Auvergnestraat, - deel van de Kloosterstraat, - kruising van de Stationsstraat met het Stationsplein. 18 actus zuidelijk: hoek Burg. van Hasseltstraat met de Wassenaarstraat. 19 actus zuidelijk: hoek Auvergnestraat met de Antwerpsestraat, - deel van de van Dedemstraat. 20 actus zuidelijk: hoek Coehoornstraat met de Prins Bernhardlaan, - hoek in de Bremstraat. 21 actus zuidelijk: hoek Zuid-Singel met de Koning Willem I straat, - deel van de Wouwsebaan. 22 actus zuidelijk: hoek in de Koning Willem I straat, - kruising Jacob Obrechtlaan met de Zuid-Oost-Singel en de Burg. van Hasseltstraat. 23 actus zuidelijk: hoek van de Weg naar het strand met de Scheldelaan, - hoek van de Koning Willem straat met de Prins Bernardlaan, - deel van de Zuid-Oost-Sin- 18 actus oostelijk 19 actus oostelijk 20 actus oostelijk 21 actus oostelijk 22 actus oostelijk 23 actus oostelijk gel, - deel van de Plantaanstraat. 24 actus zuidelijk: brede gedeelte van de Burg. de Roocklaan. 25 actus zuidelijk: kruising van de Prins Bernardlaan met de Koning Willem II straat, - en een hoek in de Lorkstraat. 26 actus zuidelijk: hoek Eikstraat met de Lijsterbesstraat, - hoek in de Lorkstraat. 27 actus zuidelijk: kruising Maaslaan met de Lekstraat, - hoek Prins Bernardlaan met de Koning Willem III straat. 28 actus zuidelijk: hoek Amstelstraat, met de Scheldelaan, - kruising Waalsstraat met de Rijnlaan, - kruising Lekstraat met de Borgvlietsedreef, - kruising Koning Willem III straat met de Antwerpsestraat. 29 actus zuidelijk: hoek Merwedelaan met de Amstelstraat, - hoek Bernadettestraat met de Borgvlietse Dreef, - Glacisstraat voor een deel, - hoek Vlierstraat met de Gentiaanstraat. 30 actus zuidelijk: kruising Scheldelaan met de Vechtstraat, - hoek Amstelstraat met de Rijnlaan, - kruising Waalstraat met de Borgvlietse Dreef, - kruising Obrecht laan met de Glacisstraat, - Klaproosplein. 31 actus zuidelijk: noordhoek van het Lourdesplein, - hoek Kastanjelaan met de Gan zerikstraat. 32 actuc zuidelijk: kruising Rijnlaan met de Vechtstraat, Lourdesplein, - hoek Prins Bernardlaan met de Antwerpsestraat, - hoek Spoorstraat met de Balsebaan. 33 actus zuidelijk: hoek Rijnlaan met de IJsellaan, - hoek Borkvlietse Dreef met de van Hogendorpstraat, - zuidzuide Lourdesplein, - hoek Prinses Beatrixlaan met de Antwerpsestraat, - hoek Maritsstraat met de Balsbaan, - kruising Zilverschoonplein met Ganzerikstraat. 34 actus zuidelijk: hoek Vechtstraat met de Borgvlietse Dreef. 35 actus zuidelijk: kruising Heinsiusstraat met de Steinstraat, - noordzijde Emmaplein, - Julianastraat, - kruising van het Rooseveltplein met de pastoor Jutenlaan. 36 actus zuidelijk: hoek Anthonydynstraat met de Spiegelstraat, - Emmaplein, - Em- mastraat. 37 actus zuidelijk: deel Geertruistraat, - zuidzijde Emmaplein, - kruising Roosevelt- laan met de Walcherenstraat. 38 actus zuidelijk: kruising van de Bleyswijkstraat met de Jacob Gillesstraat, - begin van de Karei Doormanstraat. 39 actus zuidelijk: hoek Beekstraat met de van Slingelandtlaan, - kruising van der Heimstraat met de Caspar Fagellaan. 40 actus zuidelijk: hoek Beekstraat met de Schimmelpenninklaan, - hoek Pastoor Ju ten met de Jan van Bijnenstraat. 41 actus zuidelijk: hoek Prinses Beatrixlaan met de Caspar Fagellaan. 42 actus zuidelijk: hoek in de Paulus Buyslaan, - Valdegonde - Valeriusstraat. 43 actus zuidelijk: kruising van de Paulus Buyslaan met de van der Heimstraat. 44 actus zuidelijk: niets. 45 actus zuidelijk: kruising van de Paulus Buyslaan met de Jacob Catslaan, - kruising van de Kon. Wilhelminastraat met Pr. Hendrikstraat, - Nicolaas Beetstraat. 1 actus noordelijk van de Oranjenassaustraat, - deel Noord-Singel vindt men: kruising van de Th. de Rouckstraat met de Drabbestraat. 2 actus noordelijk: grenzen van gebouwen en de kruising van het Bolwerk met de van Overstratenlaan. 3 actus noordelijk: grenzen van gebouwen en de kruising van het Bolwerk Noord met de van Overstratenlaan. 4 actus noordelijk: monument in de Burg. Stuylemeyerlaan. 5 actus noordelijk: verbinding tussen Hamplein en Wittouck. 6 actus noordelijk: hoek Westerboulevard met Dubbelstraat.

De Waterschans | 1968 | | pagina 137