C. J. H. van Niftrik Antwerpsestraatweg 314 Ir. J. G. van Niftrik Onderstal 48 Mw. E.M.A. v. Niftrik-Gevers Onderstal 48 W. P. Nuijten Mej. A. Piscaer Mej. D. C. M. Renirie F. J. Roks A. H. J. Roos Br. Alb. van Rijckevorsel J. Sanders Dr. C. J. J. van Schaik Semmelweiszstraat 36 Bredasestraat 22 Zuidsingel 29 Gen. Spoorstraat 32 Drabbestraat 7 Hoogstraat 23 Bolwerk-Zuid 58 Heimolen 32 Drs. A. M. C. v. Schaik-Verlee Heimolen 32 A. Schellekens Jan Schetters H. J. Schutte J. G. Sloff E. Smagge Alb. Snoek Mej. P. Soffers L. C. M. Speekenbrink Parallelweg 68a Oude Stationsstraat Lievevrouwestraat 31 Argolaan 672 Halsterseweg 1 Faurestraat 10 Kon. Willem I-straat 21 Engelsestraat 31 Mej. G. A. H. M. v. Sprundel Kon. Willem Il-straat 3 J. W. M. Sterk P. J. van Tiggelen Dr. H. J. M. van der Ven S. C. Verbiest P. W. Verhage W. N. C. de Haas W. van Ham Ir. D. J. Hartgerink Dr. E. G. H. Hartel R. Helmer o.b.d. J. M. J. Huffmeijer Mej. Paula Huffmeijer Jos Huffmeijer J. Huybrechtse Dr. H. A. H. Huysmans Mw. Huysmans Faurestraat 17 Dorpsstraat 3 Klaverblokken 18 Vesaliuslaan 1 Noordzijde Zoom 36 Noordzijde Zoom 68 Gemeente-archief Guido Gezellelaan 389 Guide Gezellelaan 402 Oudestraat 20 Antwerpsestraatweg 68 Antwerpsestraatweg 68 Antwerpsestraatweg 68 Beeklaan Pastoor Jutenlaan 54 Pastoor Jutenlaan 54 Bergen op Zoom Hoogerheide Hoogerheide Hoogerheide Bergen op Zoom Bergen op Zoom Bergen op Zoom Bergen op Zoom Bergen op Zoom Bergen op Zoom Woensdrecht Woensdrecht Bergen op Zoom Bergen op Zoom Bergen op Zoom Bergen op Zoom Halsteren Bergen op Zoom Bergen op Zoom Bergen op Zoom Bergen op Zoom Bergen op Zoom Ossendrecht Halsteren Bergen op Zoom Bergen op Zoom Bergen op Zoom Bergen op Zoom Bergen op Zoom Bergen op Zoom Bruinisse Bergen op Zoom Bergen op Zoom Bergen op Zoom Halsteren Bergen op Zoom Bergen op Zoom r; j -■ -i'J r P. Janbroers Korte Parkstraat 12 Bergen op Zoom Dr. M. Jansen Semmelweisweg 10 Bergen op Zoom J. Jennekens Lievevrouwestraat 6 Bergen op Zoom W. J. Jordans Zuivelstraat 31 Bergen op Zoom Drs. P. J. M. van Kalmthout Meidoornlaan 71 Bergen op Zoom A. G. de Kok Wouwseweg 66b Bergen op Zoom Mej. M. de Kok Auvergnestraat 43 Bergen op Zoom Ir. J. H. R. van Koolwijk Zandstraat 1-3 Hoogerheide J. J. Krijnen Uranuslaan 73 Bergen op Zoom Th. Kunst Mollerlyceum, Bolwerk Z. 68 Bergen op Zoom Aug. Laane Hoogstraat 11 Bergen op Zoom Mw. R. Th. M. B. A. Laane, jkvr. van Sasse-van Ysselt Hoogstr. 11, B.o.Z. Ir. A. W. Luitjens Marathonstraat 16 Bergen op Zoom Mej. H. J. B. M. Manjé Kerkstraat 73 Oud-Gastel Zr. Marie-Lidwine Bernadettestraat 2 Bergen op Zoom M. G. van Mérode Pastoor Pottersstraat 2-3 Wouw A. van Mil Wouwsestraat 8 Bergen op Zoom Jan Moerbeek Schoolstraat 2 Halsteren C. Visser Halsterseweg 189 Bergen op Zoom Drs. M. D. Visser-de Vries Halsterseweg 189 Bergen op Zoom Dr. W. Vos van Dedemstraat 9 Bergen op Zoom W. A. de Vos Kon. Julianastraat 4 Bergen op Zoom K. van de Watering P. Turcqstraat 3 Bergen op Zoom Dick Westerhuis Faurestraat Bergen op Zoom R. Weys Bremstraat 5 Bergen op Zoom J. Weyts Lievevrouwestraat 38 Bergen op Zoom J. M. W. Weyts Nieuweweg 39 Hoogerheide B. Wolf Fortuinstraat 13 Bergen op Zoom H. B. Ydo Dennenlaan 47 Hoogerheide Drs. W. J. J. M. Zijp Heimolen 36 Woensdrecht De leden, waarvan de personalia onjuist of onvolledig weergegeven zijn, worden verzocht de secretaris nader te informeren. 5

De Waterschans | 1968 | | pagina 5