a Ter inleiding. Eet moet voor velen van ïïf damea en heren-leden, die begaan bent met het wei en wee van onze vereniging, een prettig bericht zijns zo langzamerhand naderen we het ledental van 250, Eet Bestuur is al degenen, die meewerkten dit alvast te bereiken, oprecht dankbaarf en het spoort de anderen, die tot op heden geen kans zagen via de gele kaart een nieuw lid te melden, aan dit toch nog te proberen? en het heet de nieuwe le den hierbij van harte welkom in onze Geschiedkundige Kring. Yoor deze nieuwe leden geven we de mogelijkheden om hun contributie (van minimaal ƒ20,—} te voldoen, n.l» per Algemene Bank Nederland, rek, nr, 52.50.45.244, t.n.v. Geschiedkundige Kring Bergen op Zoom? per postgiro, nr. 24.05.922, t.n.v, de heer H.B, Ydo, penningmeester G.K., Bennenlaan 47, Hoogerheide. Dan zal het U opgevallen zijn, dat we de omslag van onze Mini-Waterschams hebben gewijzigd s we moesten dat doen, omdat de stencil met de fynlijnige gravure van H. Bol telkens stukging» Wat de inhoud betreftmisschien geven de artikeltjes of verslagen, aanleiding tot enige reactie. Daarom geven we hier de adressen van de schrijvers - Drs» S.P. Groen ("Tweedaagse Excursie" Wagnerstraat 19, Bergen op Zoom. - Ir. J.L.C, Weyts ("Restauratie-nieuws") Potterstraat 22, Bergen op Zoom, - W.A. van Ham ("Publicaties, etc.") Noordsingel 140, Bergen op Zoom. - Dra. 5.J.M. Thiadens ("Sporen van het Laxx&^s, etc.") Dommeloord 5, Boxtel, Inmiddels maakten we op zaterdag 24 september 1,1, een excursie naar Breda? 40 leden namen daaraan deel.

De Waterschans | 1977 | | pagina 2