3. Tan het Bestuur. Dat we ons gehaast hebben, om U nog in januari een Mini- Wat er schans aan te bieden, komt omdat het cestuur U dan nog net even een gelukkig 1979 ^oe kan wensen; iets wat het hierbij van harte doet. Dit jaar, 1978, doet ons even terugdenken aan tien jaar geleden, toen onze kring werd opgericht. Uw voorzitter zal dit feit memoreren op de komeiide Algemene Ledenver gadering (van waarschijnlijk 16 maart). Intussen is dat verenigingetje van toen uitgegroeid tot een kring van bijna 300 leden, (om precies te zijn 2"0)s een getal, waarvan wij en wel staan te kijken. Onze penningmeester echter U kent hem- beziet het met !n zekere scepsis, want —zegt hij— ruim 'n tiental le den voldeden hun contributie over 1977 nog niet. Onze dank gaat uit naar die dames en heren leden, die him vrienden en kennissen attendeerden op het bestaan en het functioneren van onze Geschiedkundige Kring en zo daadwerkelijk medewerkten aan de groei van het leden bestand. De nieuwe leden (sinds januari 1977 zo'n vijftigtal) heten we hierbij van harte welkom in onze groepering; we hopen -middels onze activiteiten- aan htm verwach tingen te beantwoorden. Dat we dat soms kunnen -beantwoorden aan gestelde ver wachtingen- bleek, toen we de "Studies uit Bergen op Zoom 2" U mochten aanbieden. De voorzitter zal op de Algemene Ledenvergadering ook het verschijnen van dit bijzondere boek memoreren, maar ook hier past -zij het in het kort— een woord van dank aan onze Redactie—Com missie, dus aan de heren van Ham, Stuart, Venselaar en van de Watering. De man onder hen, die "de last

De Waterschans | 1978 | | pagina 2