Vooraankondiging GESCHIEDENISQUIZ 2015 Aan het begin van de Lesavonden van 3 en 10 november 2014 hebben de cursisten en docenten van de School voor Geschiedenis Ad herdacht. In de hal kon een condoleanceregister ondertekend worden. Vervolgens heeft Hilde van den IJssel in de aula de grote verdienste van Ad voor de School gememoreerd. Tot slot heeft zij het gedicht van Rutger Kopland 'Weggaan' voorgedragen. Tijdens de uitvaartplechtigheid is dit gedicht voorgelezen door de echtgenote van Ad. De cursisten gaven te kennen dat ze erg genoten hadden van zijn lessen. Hij laat een onuitwisbare indruk achter. Ad, bedankt. We gaan in jouw geest door. Vrijdagavond 10 april 2015 is het zover dat we de elfde GeschiedenisQuiz van de Geschiedkundige Kring gaan spelen. Wederom heeft Scholengemeenschap 't Rijks daarvoor de theaterzaal ter beschikking gesteld. Quizzers en organisatie zijn daar altijd heel erg gelukkig mee. 'De Eigenwijzen', de winnaars van 2014, zullen beslist weer voor de wisselbeker gaan, maar ook de andere teams zullen zeker in de startblokken staan om van de partij te kunnen zijn. Ook in 2015 belooft het weer een quiz te worden die de deelnemers niet graag willen missen. Teams die in 2014 aan de GeschiedenisQuiz hebben meegedaan, krijgen half januari 2015 per e-mail een uitnodiging om in te schrijven. Anderen die willen meedoen met een team van 6 personen kunnen zich vanaf 1 februari 2015 bij Fons Evers melden per e-mail: fons.evers@ziggo.nl De inschrijving sluit 15 maart 2015 of zodra het maximale aantal teams is ingeschreven. 155 De Waterschans 4 - 2014

De Waterschans | 2014 | | pagina 19