Nieuwe leden per 1 december 2014 grote inzet van veeL vrijwilligers van de Geschied kundige Kring. En natuurlijk vergeet ik hierbij niet dank te zeggen aan de auteurs die bijdragen leverden aan het themanummer van De Water schans. Uiteraard geldt deze dank alle auteurs die, vaak meermaals, er aan bijdragen dat De Waterschans voor de lezers een lezenswaardig periodiek van klasse is. De jaarlijkse bijeenkomst die het bestuur orga niseert om juist al die vrijwilligers te bedanken bracht ons dit jaar naar het streekmuseum De Meestof in Sint-Annaland. De ruim 40 deel nemers konden genieten van veeL van de tijden van weleer. Genoemde prestaties doen niets af aan waar dering voor al die andere activiteiten die er in 2014 geweest zijn. De School voor Geschiedenis is zo geluidloos weer van start gegaan dat het op routine lijkt. Ik kan u verzekeren dat het dat zeker niet is. De grote jaarexcursie bracht ons naar indrukwekkend Ieper. Er waren daarnaast in het afgelopen jaar ook vier kleine excursies en twee stadsexcursies. En er waren uiteraard de Hofzaallezingen. De website werd vernieuwd en het werk voor de quiz is in volle gang. Het bestuur is begonnen met het schrijven van het beleidsplan 2015-2018. Deze korte terugblik is er een met gemengde gevoelens. Er is veel gepresteerd, maar er hangt door het overlijden van Ad een donkere schaduw over. Desalniettemin wens ik u en de uwen een pret tige kersttijd en een gezond en voorspoedig 2015. Joost de Graauw, voorzitter Dhr. W.L.M. Adriaansen Breda Dhr F.J.G.M. Aerts Bergen op Zoom Dhr. J.J.P. Dingemans Bergen op Zoom Dhr. D. van Dommele Bergen op Zoom Dhr. B.PJ. van Eekelen Bergen op Zoom Dhr. P.W.P. Franken Bergen op Zoom Dhr W.M.P. Franken Bergen op Zoom Dhr. M.H.W.M. Franken Roosendaal Mevr. M.A.C.W. Free-Leijdekkers Bergen op Zoom Dhr R. Hage Bergen op Zoom Mevr. S.A.N. Heijmans Bergen op Zoom Mevr. A.M. van Hemert Breda Mevr. I. Hermans Bergen op Zoom Mevr. E. van Herwijnen Bergen op Zoom Mevr. P.M.J. Holtzer Bergen op Zoom Mevr. H. Hooghwinkel-Lemmens Bergen op Zoom Dhr. N.G.M. Hooyschuur Bergen op Zoom Dhr. F.C.W. Huisman Halsteren Dhr. E.T.M. Jansen Bergen op Zoom Dhr. C. Janzing Halsteren Mevr. H.J.C. Kok-Paardekooper Bergen op Zoom Dhr. J.A. Krijger Bergen op Zoom Dhr. M. de Kruis Bergen op Zoom Mevr. I.M. van Loon Bergen op Zoom Mevr M.H.J. van Loon-Nefs Bergen op Zoom Mevr. M. Lubbers Bergen op zoom Dhr. P.T.M. van Meer Bergen op Zoom Mevr. C.S.M. Mertens Bergen op Zoom Mevr. C.M. Nuyten Bergen op Zoom Dhr J.P.P.T. Paulussen Bergen op Zoom Mevr M.C.C. Plasmans Bergen op Zoom Dhr. A.C.L.M. Rampart Halsteren Dhr. J.W.F. Richter Uitdenbogaardt Halsteren Mevr E. Roeterink Halsteren Mevr. H.G. Scheffelaar Bergen op Zoom Dhr. Th. J.J.M. Schots Bergen op Zoom Dhr. A.J.M. Segers Bergen op Zoom Dhr. J.J. Sipma Bergen op Zoom Dhr. R.J. Snepvangers Bergen op Zoom Dhr. G.P.W. Sutorius Bergen op zoom Dhr. M.C.P. van Tienen Bergen op Zoom Mevr. P van Tilburg-Deleij Bergen op Zoom Dhr. G.C.D. Vermeulen Bergen op Zoom Dhr. P.H. Warnier Dronten Dhr. L.J. van der Wielen Bergen op Zoom Mevr M. Wierckx-Hagens Bergen op Zoom 139 De Waterschans 4 - 2014

De Waterschans | 2014 | | pagina 3