Nieuwe leden per 15 december 2014 Kroonleden als supporter deze avond live mee beleven, dan bent u zeker van harte welkom. De Algemene Ledenvergadering, zoals gebrui kelijk in de Ontmoetingskerk aan het Bolwerk, staat gepland voor 22 april. Elders in deze Waterschans treft u de uitnodiging, de agenda en de aankondiging van het programma na de pauze aan. In verband met de capaciteit van de zaal werken we met vooraanmelding voor het programma na de pauze. De lezing door Peter de Kok over zijn belevenissen tijdens het maken van de TV documentaire 'Slag om de Schelde, WO II', belooft zeer interessant te worden. In mei en in juni staat er een bijzondere stads- excursie gepland, te weten een historische kroegentocht. Per keer kunnen 25 deelnemers meewandelen. Mocht u dit niet willen missen, dan is het raadzaam niet te lang te wachten met aanmelden. Vanzelfsprekend is het bestuur ook al bezig om invulling te geven aan de tweede helft van 2015, maar daarover later meer. Tot slot willen wij u verklappen dat we ook voor zichtig aan het nadenken zijn over het 50-jarig bestaan van onze Kring in 2018. Dit lijkt nog ver weg, maar als we hier op gepaste wijze bij stil willen staan, zullen we langzaam maar zeker toch aan de voorbereidingen hiervan moeten gaan beginnen. Rest ons vanaf deze plaats alle vrijwilligers, die het mogelijk maken om onze activiteiten te organiseren, opnieuw hartelijk te danken voor hun inzet. Dhr. L.A.M. Aarden Bergen op Zoom Dhr. C.M.N. Belderbos Wassenaar Mevr. R van Dijk Bergen op Zoom Dhr. A.C.M. van Gastel Bergen op Zoom Mevr. M. Gieles Tilburg Dhr. M.J. van Ginneken Amstelveen Dhr. T.A. Hekerman Bergen op Zoom Mevr. M.J.C. van Hooijdonk-Vonk Halsteren Mevr. C. Hopmans-Schalk Bergen op Zoom Mevr. J. van Loon-van der Borst Putte Dhr. J.L.M. Osterholt Halsteren Dhr. J. Speekenbrink Hoogerheide Dhr. J.M. Sturm Bergen op Zoom Dhr. B. Verwoerd Bergen op Zoom Dhr. F.L. de Vreng Hoogerheide Het bestuur De uitgaven van de Geschiedkundige Kring kunnen mede tot stand komen dankzij het speciale lidmaatschap van de volgende bedrijven: DARVI BV P. JANSEN Installatie Techniek BV Taxi en toeringcarbedrijf DE KOCK Steenhouwerij DE KORT Hotel en Residence DE DRAAK - A Hampshire Classic 3 De Waterschans 1 - 2015 FAU5TD NUMINE BERBA VICTRIX

De Waterschans | 2015 | | pagina 3