Kroonleden groep belangstellenden mee Langs de route die zij gevolgd hebben bij het maken van hun drie luik Slag om de Schelde, dezelfde route die onze Canadese bevrijders in 1944 zijn gegaan vanaf de invasiestranden tot en met de oversteek van De Zoom. Afscheid Greetje Hage en Hilde van den IJssel Greetje was voor het bestuur zeven jaar lang de steun en toeverlaat, die haar functie met accuratesse vervulde. Zij heeft een zeer grote inbreng gehad bij het professionaliseren van de bestuurstaken. Zij heeft de jaarlijkse borrel voor de vrijwilligers omgevormd tot een bijeen komst waarbij het nuttige met het aangename verenigd wordt en is jarenlang de voortrekker geweest bij het organiseren van deze bijeen komsten. Hilde is zes jaar voorzitter geweest van de Werkgroep School voor Geschiedenis. Zij heeft met een aanstekelijk en niet-aflatend enthou siasme gestreefd naar een hoge kwaliteit en een breed aanbod van interessante Lesstof. Een school draaiende houden is natuurlijk team work, maar het inspirerend leiderschap van Hilde heeft zeer aan het succes van onze school bijgedragen. En laat ik niet vergeten te vermel den dat zij gedurende zes jaar ook met verve haar algemene bestuurstaak vervulde. Greetje en Hilde, ontzettend bedankt namens bestuur en leden van de Geschiedkundige Kring. Een dankwoord Eind vorig jaar heeft Miep Simons mij verzocht om namens haar en haar dochter iedereen te bedanken voor het medeleven na het plotseling overlijden van haar man Ad van den Bulck. Het heeft haar en haar familie goed gedaan dat er zoveel belangstelling was bij de afscheidsdienst van Ad in de Ontmoetingskerk. Joost de Graauw, voorzitter Nieuwe leden per 1 juni 2015 Dhr. F.L.M. van Egeraat Bergen op Zoom Dhr. J.P.M. van Elzakker Hoogerheide Dhr. G.J.M. Hartman Bergen op Zoom Dhr. G.J.M. Koevoets Bergen op Zoom Dhr. PJ. Kok Bergen op Zoom Mevr. P.H.M. van de Mast Bergen op Zoom Dhr. PJ.M. Matthijs Bergen op Zoom Dhr. A.B.J. Meesters Huijbergen Dhr. P.W.M. van Rooij Woensdrecht Dhr. J. Roovers Nijmegen Dhr. S Sweijen Breda De uitgaven van de Geschiedkundige Kring kunnen mede tot stand komen dankzij het speciale lidmaatschap van de volgende bedrijven: DARVI BV P. JANSEN Installatie Techniek BV Taxi en toeringcarbedrijf DE KOCK Steenhouwerij DE KORT Hotel en Residence DE DRAAK - A Hampshire Classic 43 De Waterschans 1 - 2015 FAU5TD NUMINE BERQA VICTRIX

De Waterschans | 2015 | | pagina 3