qe>iond^019- Geschiedenisquiz 2019 Vacature bestuur Nieuwe Leden Oo vrijdagavond 5 april 2019 zal de vijftiende geschiedenisquiz var de Geschiedkundige Kring plaatsvinden. De quiz wo-dt gespeeld in Dc Stoelemat. Het team van de Vereniging Binnenstad, winnaar van de geschiedenisquiz in 2018, zal de wisselbeker verdedigen Evenals bij voorgaande quizzen mag ieaer team maximaal zes leden tellen. Teams die in 2018 aan de geschiedenisquiz hebben deelgenomen of daarvoor v/aren uitgenodigd, krijgen mecio januari 2019 een uitnodiging om zich in Ie schrijven voor de quiz van 2019. Ook voor nieuwe teams staat de inschrijving open, vanaf 1 februari 2019 kunnen zij zich per e- mail aanmelden bij Joost de Graouw via: quizt3geschiedkundigeKringboz.nl. De inschrijving sluit op 15 maart 2019, of wanneer het rrax:male aantal inschrijvingen is bereikt. Dhr. R.D Bak Bergen op Zoom Dhr. C.H.J.M. van den Berg Bergen op Zoom Mevr. E.C. Bouaens Bergen op Zoom Dhr. 8 M.P.M. van den 3roek Bergen op Zoom Dhr. J.C.M. Buijsen Heerle Mevr C M. Eisen Bergen op Zcom Dhr. A.C.C. Hagenaars Bergen op Zoom Dhr. J W C. van den Heuvel Bergen op Zoom Dhr. G.G.M. Hobbelen Bergen op zoom Dhr. F.S.C. Hopmans Bergen op Zoem Dhr. J.W.C.A. Hornman Bergen op Zoom Dhr. A.P.M. Loeff Halsteren Dhr. C.M. Mnartense B°rgen oo Zoom Mrs. Emmy Morahan Dublin Dhr. G.J.M. Nuijten Bergen op Zoom Dhr. E.M.A. Oosters Bergen op Zoom Mevr. A.D.J. Peters Bergen op Zoom Dhr. A.J.G. Rospen Bcrqen op Zcom Dhr. J. Verbiest Bergen op Zoom Mevr. J.D.A M Vroomen-Slokkers Bergen op Zoom OPROEP In april 2019 zullen Koert Damveld, Rob Franssen, W llem van Rooij en Ria Huisman statutair aftreden. Koer: Damveld er Rob Franssen zijn herkiesbaar en hebben aangegeven dat zij beschikbaar zijn voor een tweede termijn. Willem van Rooij is herkiesbaar, maar w:l geen gebruik maken van een tweede termijn. Ria Huisman is, statutair gezien, niet meer herkiesbaar daar zij het maximale aantal jaren in functie geweest is. Het bestuur ^s op zoek naar twee algemeen bestuursleden om te voorzien in de vacatures die ontslaan. Het bestuur heeft een profielschets gemaakt en roept belangstellenden op om zich kandidaat te stellen voor deze functies. Alle functies binnen de Geschiedkundige Kring van Stad en Land van Bergen op Zcom worden vervuld op vrijwillige basis en zijn dus onbezoldigd. Hee't u belangstelling voor een van deze functies, dan nodigen wij u uit om d't kenbaar te maken bij de secretaris van de Kring, Sjef de Wit, bij voorkeur per e-mail: j.c.dewitfdhome.nl of secretarisl3geschiedkundigekringboz.nl (telefoon 0164-257307). De secretaris zat u da prohelschets toesturen en informatie verstrekken over de oroccdure. U heeft tot 1 februari 20 i 9 de tijd om de profielschets op te vragen. Vanzelfsprekend zal het bestuur zelf ook actief op zoek gaan naar kandidaten voor deze functies. Namens het bestuur, Koert Damveld, voorzitter

De Waterschans | 2018 | | pagina 8