VACATURES BESTUUR: OPROEP Geschiedenisquiz 2020 In april 2020 zullen Marc van der Steen en Jos van Rijn uit het bestuur terug treden. Marc van der Steen en Jos van Rijn zijn, statutair gezien, niet meer herkiesbaar omdat zij het maximaal aantal jaren in functie geweest zijn. Het bestuur is op zoek naar een algemeen bestuurslid en een penningmeester teneinde te voorzien in de vacatures die ontstaan. Voor belangstellenden heeft het bestuur een profielschets opgesteld. Alle functies binnen de Geschiedkundige Kring van Stad en Land van Bergen op Zoom worden vervuld op vrijwillige basis en zijn dus onbezoldigd. Heeft u interesse voor een van deze functies, dan nodigen wij u uit dit kenbaar te maken bij de secretaris van de Kring, Sjef de Wit, bij voorkeur per e-mail e-mail: secretaris@geschiedkundigekringboz.nl tel. 06 - 53604210 De secretaris zal u dan de profielschets toesturen en informatie verstrekken over de procedure. U heeft tot 1 februari de tijd om de profielschets op te vragen. Vanzelfsprekend zal het bestuur zelf ook actief op zoek gaan naar kandidaten voor deze functies. Namens het bestuur, Koert Damveld, voorzitter Op vrijdagavond 3 april 2020 zal de zestiende geschiedenisquiz van de Geschiedkundige Kring plaatsvinden. De quiz wordt gespeeld in De Stoelemat. Het team van Toeteroet, winnaar van de geschiedenisquiz in 2019, zal de wisselbeker verdedigen. Evenals bij voorgaande quizzen, mag ieder team maximaal zes leden tellen. Teams die in 2019 aan de geschiedenisquiz hebben deelgenomen of daarvoor waren uitgenodigd, krijgen medio januari 2020 een uitnodiging om zich in te schrijven voor de quiz van 2020. Ook voor nieuwe teams staat de inschrijving open. Zij kunnen zich per e-mail aanmelden bij Joost de Graauw via: quiz@geschiedkundigekringboz.nl De inschrijving sluit op 13 maart 2020, of wanneer het maximale aantal inschrijvingen is bereikt. De Waterschans 4 - 2019 184

De Waterschans | 2019 | | pagina 4