Hofzaallezingen van oktober uitgesteld naar 2021 Nieuwe leden per 1 september 2020 AANKONDIGINGEN MEDEDELINGEN Van de vier in het voorjaar aangeboden Hofzaallezingen resterende lezingen gehouden zullen worden. hebben slechts twee lezingen nog doorgang kunnen Voor vragen kunt u mailen naar: vinden. Dat betroffen de lezing op 3 maart 'De lezingenreeks@bergenopzoom.nl. Bourgondische hofcultuur in Bergen op Zoom' door Marion Boers en de lezing op 10 maart 'Keldermans te paard' door Merlijn Hurx. Door de Covid-19 pandemie zijn de twee overige lezingen toen komen te verval-len en voorlopig doorgeschoven naar 6 oktober 'Doe wat nodig is voor het behoud van de inkomst' door Joey Spijkers en 13 oktober 'Kwade tijden en vluchtelingen in de 16e eeuws' door Carine Sarvaas-Wytema. Het Coronavirus is echter nog steeds niet onder controle. De capaciteit van de Hofzaal is met inachtneming van de richtlijnen van het RIVM ook ruim on-voldoende om alle verwachte deelne mers te herbergen. Ook alternatieve locaties zijn op die data niet beschikbaar. Om die reden heeft de werkgroep helaas moeten besluiten om de twee geplande lezingen in oktober uit te stellen naar 2021. Begin volgend jaar zal bekend gemaakt worden wanneer en waar de twee Mevr. B.L.C. Beerendonk Katwijk Dhr. R.J. Brandwijk Halsteren Mevr. C.I.M. de Jonge Bergen op Zoom Dhr. C.J. de Klerck Bergen op zoom Mevr. Z.N. Maula Rotterdam Dhr. H.J.C.M. Schijns Ossendrecht Mevr. M. Vliet van Bergen op Zoom Dhr. C. de Weert Bergen op Zoom 44 WATERSCHANS No.3 O SEPTEMBER 2020

De Waterschans | 2020 | | pagina 44