Kroonleden Nieuwe leden per 10 december 2020 VACATURE BESTUUR AANKONDIGINGEN MEDEDELINGEN Planning resterende Hofzaallezingen 2020 De twee resterende Hofzaallezingen door Joey Spijkers en Carine Sarvaas staan nu gepland voor dinsdag 23 februari en dinsdag 20 april 2021, gesteld uiteraard dat de strenge Covid-19 maatregelen tegen die tijd versoepeld zijn. De lezingen vinden dan plaats in Theater De Maagd waar iedereen op anderhalve meter van elkaar kan zitten. Degenen die kaarten hebben voor deze Hofzaallezingen kunnen die data alvast met potlood in de agenda zetten. Zodra er meer duidelijk is over het wel of niet doorgaan zullen we dit communiceren via de website en/of nieuwsbrief. In april 2021 zal secretaris Sjef de Wit statutair gezien aftreden. Hij is dan het maximaal aantal jaren in functie geweest. Het bestuur heeft een profielschets gemaakt en roept belangstellenden op voor de functie van secretaris. Alle functies binnen de Geschiedkundige Kring van Stad en Land van Bergen op Zoom worden vervuld op vrijwillige basis en zijn dus onbezoldigd. Heeft u belangstelling voor deze functie, dan nodigen wij u uit dit kenbaar te maken bij de secretaris van de Kring, Sjef de Wit, bij voorkeur per e-mail: secretaris@geschiedkundigekringboz.nl of telefonisch: 06-53604210. Hij zal dan de profielschets toesturen en informatie verstrekken over de procedure. U heeft tot 31 januari 2021 de tijd om de profielschets op te vragen en zich te melden als mogelijke kandidaat voor de vacature. Voor meer informatie m.b.t. de functie kunt u ook contact opnemen met Sjef de Wit. Hij kan u informeren over de gang van zaken op dit moment. Vanzelfsprekend zal ook het bestuur actief op zoek gaan naar een kandidaat voor deze vacature. Namens het bestuur, Koert Damveld, voorzitter Darvi BV P. Jansen Installatietechniek BV Taxi en touringcarbedrijf De Kock Steenhouwerij De Kort Grand Hotel en Résidence De Draak Lindhout schilder en vastgoedonderhoud Dhr. R. Amiabel Halsteren Dhr. L.P. Baartmans Roosendaal Mevr. A.G. Dries Bergen op Zoom Dhr. A.F.M. Kösters Ossendrecht Dhr. P.A.J. Luijsterburg Bergen op Zoom Dhr. W.J.M. Machielse Bilthoven Dhr. W.PJ. Matthijs Bergen op Zoom Dhr. D. van Nieuwenhuijzen Antwerpen, Belgie Dhr. R.F.E. de Nijs Bergen op Zoom Dhr. W.J. Nuijten Woensdrecht Mevr. C.J.P. Scherpenisse Bergen op Zoom Dhr. J. Swagemakers Halsteren Dhr. P.E.M. Tergau Sint Pancras Mevr. J.M.P. Verpalen Bergen op Zoom Mevr. C.C.A.M. Wanrooij Bergen op Zoom Dhr. M. van Wijk Oud-Beijerland Mevr. C. Willems Bergen op Zoom De uitgaven van de Geschiedkundige Kring kunnen mede tot stand komen dankzij het speciale lidmaatschap van de volgende bedrijven: WATERSCHANS Mo.4 DECEMBER 2020

De Waterschans | 2020 | | pagina 48